Zahradníci

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Domu Blogy Výlety Svatební cesta - Rhodes

Svatební cesta - Rhodes

Email Tisk PDF
Seznam článků
Svatební cesta - Rhodes
Pondělí 8.9. - Seznámení s ostrovem
Úterý 9.9. - Chilki
Středa 10.9. - válečka
Čtvrtek 11.9. - Na mopedu I
Pátek 12.9. - Na mopedu II
Pondělí 15.9. - Rhodes
Úterý a středa 16. - 17.9. - před odjezdem
Čtvrtek 18.9.
Závěrem
Galerie
Všechny strany

Rhodos plážNa naši svatební cestu jsme se nevydali hned po svatbě, ale s trochu delším odstupem. Abychom si ještě užili trochu sluníčka, vyrazili jsme v termínu od 7. do 18.9.2008. Pro zaznamenání zážitků jsme využili deníček z naší svatby a Leničky začátek jsme tak doplnili o pár dalších kapitol.

V poklidu jsme se zabalili a na letiště jsme měli odvoz Honzu – takže komfort - cestování první třídou. Měli jsme to krásně načasované a moc jsme nikde nečekali. U Blue style jsme si vyzvedli letenky, udali kufry a dali si kávičku s kroasánkem. Ještě jsme stihli poklábosit s Andrejkou který nám zařídila VIP místa v letadle Smile. Odlet byl ve 14:40 s mezipřistáním v Brně v 15:30. Počasí v ČR nic moc tak snad nás čeká lepší počásko.  PS: Marušce před odletem není dobře – mdlo a vedro ve vzduchu, snad bude líp. V Brně je přehlídka letedel, tak máme malé zpestření při čekání. Let z Brna má trvat 2:35h. Právě jsme se napapkali - řízek + salát, zákusek, káva a dopřáli jsme si vínečko.

Tak jsme přistáli a hned nás čeká nemilé překvapení. Myslela jsem si, že si ze mě Tom dělá srandu ale … Když se vrátil od Blue Style info centra, řekl: "Dvě noci jsme v jiném hotelu a pak se stěhujeme – vytopili nám pokoj". Trochu jsem ztuhla a nevěřila Yelling. Na letišti bylo veliké parkoviště zaplněné autobusy, každý měl své číslo. Jeli jsme tedy do Kolymbia Sun - hotel má ten samý majitel jako náš původní Kolybia Buy, který jsem tak dlouho vybírala na internetu. Po příjezdu do hotelu jsme šli nejdříve na večeři, pak pro klíče a hurá na pokoj. Dostali jsem dobrej pokoj s klimatizací zdarma – ta nám ale nešla Wink Ani jsme nevybalovali a šli se projít. Koukli jsem na místo kde jsme původně měli být a pláž. Pak jsme si na báru dali mix drink a na konec jsme šli spát asi až ve dvě Wink Já nemohla spát, ukrutně mě bolelo břicho, tak jsem měla strach co se to děje.Aktualizováno ( Středa, 29 Říjen 2008 08:40 )  
Komentáře (2)
pochvalička
2 Neděle, 02 Listopad 2008 19:41
sestřenka Martina Zdibská
Zahradníci milí, máte krásné stránky, krásné fotky. Obzvláště ráda sleduju opičku na cestách, doufám, že mi jí i nadále budete dokumentovat. Malý dotaz:"Nedáte si na stránky návštěvní knihu?" Mějte se pospolu krásně a snad na brzkou viděnou.
taxi
1 Středa, 29 Říjen 2008 08:13
teta Vendula
Vaše povídání bylo moc pěkné a pro mne i poučné.Na Rhodosu jsem ještě nebyla,jen ten odvoz trochu váznul.Já mám výborného taxikáře,ten mně odvezl a příjezd si taky zjistil.Stálo nás to tam i zpět 800 Kč a to zajížděl i pro kamarádku.Když budete chtít mám spojení.

Přidej Váš komentář

SmileCoolCrying or Very SadEmbarrassedA Smoker/Foot in mouthSadUser is an angel (at heart, at least)A Kiss/Lips Are SealedLaughingBiting one's tongue/Put Your Money Where Your Mouth IsBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeSurprisedSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vaše jméno:
Předmět:
Komentář: